Wczytywanie ...

Ziołolecznictwo i coaching zdrowia

Wspólnie poszukajmy drogi do zdrowia

O Mnie

Katarzyna Zalecka-Wojtaszek
Nazywam się Katarzyna Zalecka – Wojtaszek. Od wielu lat intensywnie zgłębiam tematykę holistycznego podejścia do zdrowia, które postrzegam nie tylko w wymiarze fizycznym, ale też psychicznym, emocjonalnym i duchowym. Jestem dyplomowaną zielarką – fitoterapeutką oraz coachem i mentorem.

Moja historia

Jakiś czas temu, w okresie poważnych zmian w życiu zaczęłam odczuwać wachlarz dolegliwości, wobec których medycyna tradycyjna (akademicka) okazała się bezradna. Chęć wyzdrowienia zmotywowała mnie do rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach. Problematyka holistycznego podejścia do zdrowia zafascynowała mnie do tego stopnia, że postawiłam na rzetelną edukację, by móc zająć się tym tematem profesjonalnie i dzięki temu wesprzeć także Ciebie.

Kwalifikacje

  • Kurs Zielarza – Fitoterapeuty (Instytut Medycyny Klasztornej w Katowicach-Panewnikach) [dyplom] i Kurs Towaroznawstwa Zielarskiego [dyplom]
  • Szkolenie Ziołolecznictwo Ojca Grzegorza Sroki [dyplom]
  • Studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring (SWPS w Katowicach) [dyplom]

Prócz wyżej wymienionych ukończyłam również kurs irydologii w Instytucie Irydologii w Radomiu (obecnie Instytut Profilaktyki Naturalnej) [dyplom]. Szkolenie to było pierwszym krokiem na drodze do wykonywania obecnego zawodu, jednak teraz, z perspektywy czasu patrzę na irydologię z dużym dystansem i nie opieram się na niej bezpośrednio w mojej pracy. Dodatkowo nieustannie rozwijam swoją wiedzę czytając książki i artykuły o tematyce zdrowotnej, zielarskiej i psychologicznej.

Prywatnie

Oprócz medycyny naturalnej i psychologii interesuję się również naukami przyrodniczymi, zwłaszcza paleontologią. Od dziecka piszę, obecnie głównie powieści z elementami fantastyki. Uwielbiam książki, czarną herbatę i podróże.