Wczytywanie ...

Ziołolecznictwo i coaching zdrowia

Wspólnie poszukajmy drogi do zdrowia

Ziołolecznictwo


Ludzkość wykorzystuje wiedzę na temat leczniczych właściwości roślin i innych surowców naturalnych od tysięcy lat. Niestety z biegiem czasu, w wyniku coraz szybszego tempa życia, przyzwyczajeni do wciąż silniejszej stymulacji, niejednokrotnie zapominamy o tych naturalnych, przyjaznych dla organizmu panaceach. Trudno się temu dziwić, kiedy na efekty stosowania roślin leczniczych trzeba najczęściej cierpliwie poczekać, a ponadto warto wesprzeć je odpoczynkiem i chwilą refleksji. A jednak takie działania są przyjazne dla organizmu i mogą dawać trwałe, satysfakcjonujące efekty. Po zioła warto sięgnąć zwłaszcza w zakresie działań profilaktycznych. Łatwiej zapobiegać niż leczyć!

 

W doborze odpowiednich ziół kieruję się wiedzą, jaką mam na temat całego człowieka, a nie tylko konkretnej choroby. Uważam, że zioła najlepiej dobierać indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ w zależności od kondycji jego organizmu oraz uwarunkowań psychicznych, a także sytuacji życiowej zioła będą wpływały w różny sposób. Często też określone mieszanki ziołowe działają równocześnie na kilka problemów. Znając szersze tło dolegliwości, mogę działać skutecznej i bardziej precyzyjnie.

 

Proponując konkretne rozwiązania zawsze biorę pod uwagę preferencje klienta odnośnie rodzaju suplementów (napar/kapsułki/nalewki) oraz ich ceny. Zależy mi na tym, żeby zaproponowane rozwiązania były jak najbardziej dogodne dla klienta.